حذف تبلیغات
قالب وبلاگ سه ستونه عشق یعنی قالب وبلاگ عشق یعنی حس کنار تو بودن :

قالب وبلاگ عاشقانه بسیار زیبا و گرافیکی.

قالب در سبکی سه ستونه و با رنگ بندی بسیار زیبا طراحی شده است.

قالب وبلاگ عشق یعنی حس کنار تو بودن :

قالب وبلاگ عشق یعنی حس کنار تو بودن قالب وبلاگ عاشقانه ۳ ستونه برای بلاگفا میهن بلاگ و وبلاگ های عاشقانه رزبلاگ.

دفترچه خاطرات فیلمی از نیک کاساوتس که در سال ۲۰۰۴ با بازی رایان گاسلینگ و ریچل مک آدامز از روی رمانی آمریکایی نوشته نیکلاس اسپارکس ساخته شد.

الی که برای گذراندن تعطیلات تابستانی به همراه والدین خود به شهری کوچک رفته، با نوآ آشنا و عاشق همدیگر می‌شوند. اما مادر الی به این عشق بها نمی‌دهد و با در فشار گذاشتن پدر خانواده سعی در از بین بردن رابطه الی و نوآ دارد. با جلوگیری از رسیدن نامه‌های نوآ به الی کم‌کم خاطره عشق آن دو کمرنگ می‌شود. ورود آمریکا به جنگ باعث می‌شود تا نوآ داوطلبانه به جبهه برود و از طرف دیگر نیز الی به پرستاری از سربازان می‌پردازد. الی با سربازی به نام لون آشنا و عاشق او می‌شود. خانواده او نیز به وصلت آن دو رضایت دارند، چون لون جوانی ثروتمند است. اما الی در آستانه ازدواج با دیدن عکسی در روزنامه می‌فهمد که نوآ هنوز عشق او را فراموش نکرده است. در بازگشت به شهر کوچک عشق قدیمی دوباره زنده می‌شود و الی باید میان بازگشت به شهر و ازدواج با لون یا ماندن و زندگی با نوآ یکی را انتخاب کند.

قالب وبلاگ عشق یعنی حس کنار تو بودن,قالب وبلاگ عاشقانه جدید,قالب وبلاگ بلاگفا,قالب وبلاگ, قالب بلاگفا جدید,قالب بلاگفا,قالب میهن بلاگ,قالب وبلاگ میهن بلاگ,قالب رزبلاگ جدید عاشقانه

دیدگاه خود را ارسال کنید
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات متنی
|| خرید تبلیغات متنی
قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید | آوازک rss ارتباط با ما