حذف تبلیغات
قالب وبلاگ سه ستونه عاشقانه سیاه و قرمز قالب وبلاگ عاشقانه سیاه و قرمز :

قالب وبلاگ سه ستونه عاشقانه جدید و بسیار جذاب.

قالب با ترکیب دو رنگ قرمز و سیاه و با گرافیکی جذاب طراحی شده است.

قالب وبلاگ عاشقانه سیاه و قرمز :

قالب وبلاگ عاشقانه سیاه و قرمز بلاگفا دانلود قالب وبلاگ جدید وبلاگ عاشقانه رز بلاگ سه ستونه قرمز قلب سیاه برای رز بلاگ میهن بلاگ بلاگفا.

سُرخ یا قِرمِز به طیفی از رنگ‌ها گفته می‌شود که در پایین‌ترین بسامد نور قابل تشخیص توسط چشم انسان قرار دارند. سرخ در کنار زرد و آبی یکی از سه رنگ اصلی است.

طول موج رنگ سرخ بین ۶۲۵ تا ۷۶۰ قرار دارد و بسامدهای پایین‌تر از آن را فروسرخ یا مادون قرمز می‌نامند.

در فارسی کنونی به تقلید از زبان ترکی گاه به این رنگ «قرمز» گفته می‌شود. قرمز از سنسکریت آمد است و به «کرمست» در زبان پهلوی به معنای رنگ زرشکی تبدیل شده است و سپس به عربی راه یافته است. در زبان عربی به زرشکی، قرمزی گفته می‌شود. همچنین Cramoisi در زبان فرانسوی همریشه با واژه قرمز به معنای «زرشکی» است؛ ولی در زبان ترکی، برای رنگ سرخ، از واژه «قرمزی» بهره گرفته می‌شود.

رنگ سرخ به طور گسترده‌ای به عنوان نماد جرم و گناه مورد استفاده قرار می‌گیرد که معمولاً به دلیل رابطه آن با خون و سکس است، البته این استفاده از رنگ سرخ تا حدودی به عقاید یهودیت و سپس مسیحیت که سرخ را با خون مقتول و به طور کلی با گناه مرتبط می‌دانند نیز بر می‌گردد. همچنین شیطان در بسیاری از نقش‌ها در فرهنگ‌های متفاوت با رنگ سرخ و لباس سرخ کشیده شده است. از طرفی سرخ با تن‌فروشی و مراکز تن‌فروشی نیز در رابطه است. آمار نشان داده که اتومبیل‌های قرمز رنگ بیشتر درگیر تصادفات رانندگی می‌شوند.

سرخ همچنین به عنوان نماد شهوت، هوس، عشق و زیبایی نیز به کار می‌رود. رابطه بین قرمز با عشق و زیبایی تا حدودی به استفاده از گل سرخ به عنوان نماد عشق نیز وابسته است. باید اشاره کرد که هر دو فرهنگ یونانی و یهودی سرخ را به عنوان نماد عشق و فداکاری می‌شناسند.

قالب وبلاگ عاشقانه سیاه و قرمز, قالب عاشقانه جدید وبلاگ, قالب وبلاگ جدید, قالب عاشقانه جدید, قالب سیاه عاشقانه, قالب بلاگفا جدید, قالب عاشقانه وبلاگ رزبلاگ

دیدگاه خود را ارسال کنید
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات متنی
|| خرید تبلیغات متنی
قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید | آوازک rss ارتباط با ما