حذف تبلیغات

با سلام…

 

 

در انتخاب کدهای جاوا توجه داشته باشیم که کدهایی را که از لحاظ ساختاری دارای پیکربندی صحیح نیستند را مورد استفاده قرار ندهیم چرا که استفاده از چنین کدهای موجب به هم ریختگی قالب وبلاگ میشود.

 

 

 

برای استفاده از چند کد جاوا فقط کافیست کدهای آن ها را در زیر هم کپی کنیم. البته اگر از کد جاوای جلوگیری از کلیک راست استفاده میکنیم حتما توجه داشته باشیم که دیگر کدهای جاوا را قبل از این کد قرار دهیم زیرا اکثر کدهای جاوا بعد از کد جلوگیری از کلیک راست فعال نمیشوند.

 

 

 

نحوه قرار دادن کدهای جاوا در وبلاگتان در سرویس های مختلف:

 

 

 

 

۱- برای قراردادن کدهای جاوا در سرویس بلاگفا پس از وارد شدن به بخش مدیریت وبلاگتان وارد بخش تنظیمات وبلاگ شده و کد جاوای مورد نظر را در قسمت (اسکریپتها و کدهای اختصاصی کاربر برای درج در وبلاگ ) کپی کنید و سپس آیکون ثبت تنظیمات را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

۲- برای قراردادن کدهای جاوا در سرویس میهن بلاگ پس از وارد شدن به بخش مدیریت وبلاگتان وارد قسمت تنظیمات و سپس تنظیمات وبلاگتان شده و کد جاوای مورد نظر را در قسمت کد جوا اسکریپت کپی کنید.

 

 

 

 

۳- برای قراردادن کدهای جاوا در سرویس پرشین بلاگ پس از وارد شدن به بخش مدیریت وبلاگتان وارد بخش ظاهر وبلاگ و سپس کدهای اختصاصی(جاوا) شده و کد جاوای مورد نظر را در آنجا کپی و دکمه ذخیره را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

۴- سرویس بلاگ اسکای برای کاربران خود امکان قراردادن کدهای جاوا رو فراهم نکرده است.

تبلیغات متنی
|| خرید تبلیغات متنی
قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید | آوازک rss ارتباط با ما