حذف تبلیغات
قالب وبلاگ سه ستونه چند رنگ حرفه ای قالب وبلاگ چند رنگ حرفه ای :

قالب وبلاگ سه ستونه واکنش گرا(ریسپانسیو).

قالبی بسیار حرفه ای و متفاوت برای بهتر دیده شدن وبلاگ در تمام سیستم عامل ها و رزولوشن ها.

قالب وبلاگ چند رنگ حرفه ای :

قالب وبلاگ چند رنگ حرفه ای در استایلی سه ستونه و با کدنویسی واکنش گرا بطور رایگان برای بلاگفا، رزبلاگ، میهن بلاگ، پرشین بلاگ، آوابلاگ، پارسی بلاگ طراحی شده است.

با پیشرفت تکنولوژی ها و تمایل مردم به استفاده از گوشی ها و تبلت های همراه مشکلات متعددی در نمایش صفحات وب سایت ها بوجود آمده است.

قالب های واکنش گرا بدان معناست که که قالب شما با تمام اندازه های صفحه نمایش خود را سازگار کند و مهم ترین مطالب را در الویت دید بازدیدکنندگان قرار دهند در اصلاح به چنین قالب هایی قالب های واکنش گرا، ریسپانسیو و یا انعطاف پذیر نیز میگویند.

استفاده از تلفن های همراه در اندازه ها و رزولوشن های متفاوت برای نمایش وبلاگ ها باعث شده است تا مطالب وبلاگ ها بخوبی نمایانگر نباشند و اقلب کاربران بعد از مشاهده وبلاگ هایی با قالب های نامناسب و بعضا بهم ریخته فورا صفحه وبلاگ را بسته و به سراغ دیگر وب سایت ها میروند.

قالب وبلاگ چند رنگ حرفه ای قالبی بسیار حرفه ای است که دارای کدنویسی ای بسیار استاندارد و بهینه بوده و استفاده از آن قطعا موجب افزایش بازدید وبلاگ شما خواهد شد.

طراحی قالب های واکنش گر به دلیل زمان بر بودن و به صرفه نبودن توسط هیچ سایت اینترنتی بطور رایگان طراحی نمیشود اما سایت آوازک برای اولین بار اقدام به طراحی چنین قالب هایی با کدنویسی بسیار استاندارد نمونده است.

در تعریف سئو و بهینه سازی وب سایت های اینترنتی طی چند سال اخیر استفاده از قالب های بهینه و واکنش گرا بسیار پیشنهاد شده است و موتور جستجوگر گوگل نیز به استفاده از چنین قالب هایی تاکید دارد.

طراحی چنین قالب هایی برای یک طراحی هرچند حرفه ای سایعت ها زمان بر خواهد بود و لذا از تمامی کاربران خواهشمندیم که در استفاده از این قالب تمامی شرایط و قوانین سایت آوازک را پذیرفته و درغیر اینصورت استفاده از قالب های وبلاگ عدم رضایت تیم مدیریت را به همراه خواهد آورد.

قالب وبلاگ چند رنگ حرفه ای,قالب وبلاگ,قالب حرفه ای,قالب واکنش گرا,قالب رایگان واکنش گرا,قالب رایگان ریسپانسیو,قالب ریسپانسیو بلاگفا,قالب ریسپانسیو میهن بلاگ,قالب ریسپانسیو رزبلاگ

  1. pouyan گفت:

    با سلام و خسته نباشید
    خوب میگم این قالب الان از کجا باید دریافت کرد من که هیچ گزینه دریافت نمیبینم ؟

  2. مهرداد گفت:

    سلام خسته نباشید
    من از سیستم آوابلاگ استفاده می کنم اومدم کد گوگل مستر را کپی کنم هر کاری کردم کد را وریفای نکرد می گفت جای درستی قرار ندادی میشه بگید باید چی کار کنم

دیدگاه خود را ارسال کنید
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات متنی
|| خرید تبلیغات متنی
قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید | آوازک rss ارتباط با ما