حذف تبلیغات
قالب وبلاگ سه ستونه عاشق خداوند قالب وبلاگ عاشق خداوند :

قالب وبلاگ سه ستونه با رنگ بندی بسیار شاد و جذاب.

موضوع قالب عاشق خداوند است و مناسب جهت استفاده در وبلاگ هایی است که در زمینه مطالب عارفانه و عشق به خداوند فعالیت میکنند..

قالب وبلاگ عاشق خداوند :

قالب وبلاگ عاشق خداوند قالب وبلاگ مذهب است که در زمینه عرفان و عشق به خداوند فعالیت میکنند، قالب مذهبی عاشق خداوند برای سیتم های وبلاگدهی بلاگفا، رزبلاگ، میهن بلاگ، پرشین بلاگ، آوابلاگ و … ترجمه شده است.

گستره وبلاگ هایی که در زمینه عشق و عرفان نسبت به خداوند فعالیت میکنند بسیار زیاد سات  متاسفانه سایت هایی که در زمینه طراحی قالب مذهبی فعالیت میکنند بسیار انگشت شمار هستند و همیشه کاربران مذهبی نویس و فرهنگی با مشکل داشتن قالبی متناسب با موضوع وبلاگ مذهبی خود مواجه هستند.

در بخش آرشیو قالب های مذهبی آوازک همیشه قالب هایی بسیار حرفه ای و به لحاظ گرافیکی بسیار زیبا اضافه شده است.

قالب وبلاگ عاشق خداوند یکی دیگر از قالب های بسیار زیبا و حرفه ای است که رنگ و لعاب آن بسیار مناسب یک وبلاگ مذهبی و عارفانه است.

عرفان «Mysticism» (تعبیری از «میستیسیزم» یا «گنوسیسم») در تعریفی جامع و جهان‌شمول به مفهوم شناختی «رازگونه و نهانی» خمیرمایه افکار بلند و آداب تاثیرگذاریست برای یافتن و پیوستن به حقیقت از طریق «شهود»، «تجربه درونی» و «حال» که نشانه‌های آن در مکاتب مختلف جهان اعم از عقاید برهمن‌ها، بودائی‌ها، رواقیان، نسطوریان، مهریان (میترائیسم)، عقاید مسلمانان زاهد، عقاید افلاطونیان جدید، فرامین زرتشت، در فرقه کابالا از آیین یهود و اعتقادات سرخپوستان آمریکا به چشم می‌خورد. مصداق حقیقت در عرفان الهی وجود خداست. عرفان شناختی حقیقتگرایانه و تلاشی عملگرایانه فراتر از واقعگرایی حسی – عقلی و آرمانگرایی تصوری است از اینرو این مرام با رازگونگی و غیب‌باوری[۱] آمیخته از «عشق» و «ذوق» و «اشراق» همراه است.

عرفان نوعی روش برای حصول به حقیقت است که بر این فرض بنا شده است که عقل و حواس پنجگانه به دلیل خطاهای ادراکی قابل اتکا نیستند و به تنهایی قادر به درک حقیقت نمی‌باشند و از این رو به نوعی تلاش برای ادراک بی واسطه حقایق نیاز است که بدان عرفان می‌گویند.

همچنین گفته می‌شود عرفان شناخت قلبی است که از طریق کشف و شهود، نه بحث و استدلال حاصل می‌شود و آن را علم وجدانی هم می‌خوانند. کسی را که واجد مقام عرفان است عارف گویند. عرفان [و تصوف] در بسیاری از اقوام و ملل و مذاهب مختلف جهان و حتی مکاتب فلسفی شایع و رایج است.

قالب وبلاگ عاشق خداوند,قالب مذهبی,قالب عاشفانه,قالب خداوند,قالب وبلاگ مذهبی,قالب مذهبی عارفانه,قالب مهدیوت,قالب مطالب عارفانه,قالب مطالب درمورد خداوند,قالب بلاگفا,قالب وبلاگ

  1. علیرضا گفت:

    بسیار عالی

دیدگاه خود را ارسال کنید
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات متنی
|| خرید تبلیغات متنی
قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید | آوازک rss ارتباط با ما