حذف تبلیغات
قالب وبلاگ دو ستونه سلام بر محرم قالب وبلاگ سلام بر محرم :

قالب وبلاگ دو ستونه با موضوع ماه محرم.

قالب در دسته قالب وبلاگ مذهبی و با رنگ بندی بسیار زیبا و سبکی اختصاصی طراحی شده است.

قالب وبلاگ سلام بر محرم :

قالب وبلاگ سلام بر محرم با موضوع قالب وبلاگ مذهبی و قالب وبلاگ ماه محرم برای سیستم وبلاگدهی بلاگفا میهن بلاگ رزبلاگ پرسشین بلاگ اوابلاگ طراحی شده است.

قالب وبلاگ مذهبی سلام بر محرم ویژه ماه محرم و عذاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) در سبک قالب وبلاگ حرفه ای و اختصاصی سایت آوازک طراحی شده است.

چیدمان و رنگ بندی بسیار زیبای قالب باعث ایجاد طرحی بسیار شگفت انگیز از یک قالب مذهبی برای بلاگفا، میهن بلاگ، رزبلاگ، پرشین بلاگ، بلاگ اسکای، آوابلاگ شده است.

در زمینه قالب های مذهبی سیات آوازک نسبت به تمام سایت های خدمات وبلاگ نویسی برای ساخت و ایجاد وبلاگ از متنوع ترین موضوعات برخوردار است و بدون شک هیچ یک از سایت های خدمات وبلاگ نویسان تنوع موضوعاتی در قیاس با سایت آوازک ندارند.

سوگواری محرم عزاداری‌ها و یادبودهایی است که به مناسبت کشته‌شدن حسین بن علی و جمعی از یارانش که در واقعه کربلا روی داد، انجام می‌شود. این نبرد در سال ۶۱ هجری قمری در صحرای کربلا در عراق کنونی اتفاق افتاد. سوگواری برای حسین بن علی مختص ماه محرم نمی‌شود و در دیگر روزهای سال نیز با توجه به فرهنگ و رسم هر منطقه انجام می‌شود. سوگواری برای حسین بن علی و دیگر یارانش از روز نخست محرم آغاز می‌شود و در ظهر عاشورا به اوج می‌رسد. در غروب و شامگاه عاشورا، این سوگواری تحت عنوان مراسم شام غریبان ادامه پیدا می‌کند. در روز ۱۲ محرم نیز مراسمی با نام «سوم امام حسین» انجام می‌شود. این نوع مراسم‌ها در روز ۱۶ محرم با نام «هفتم امام حسین» و ۲۰ صفر با نام «اربعین» ادامه پیدا می‌کند. مراسم سوگواری سومین امام شیعیان از دیدگاه شیعه اهمیت بسیاری دارد و انجام آن عبادت است.

سوگواری محرم در جاهای مختلف به صورت‌های گوناگون انجام می‌شود. سوگواری محرم علاوه بر ابعاد مذهبی، ابعاد سیاسی و اجتماعی نیز دارد. سوگواری شیعیان ایران در ماه محرم همواره به صورت خودجوش بوده است و حکومت‌ها دخالتی در راه‌اندازی دسته‌های عزادار و برپایی مجالس سوگواری نداشته‌اند.

قالب وبلاگ سلام بر محرم,قالب وبلاگ مذهبی,قالب وبلاگ محرم,قالب وبلاگ ماه محرم,قالب مذهبی بلاگفا,قالب وبلاگ مذهبی رزبلاگ,قالب ماه محرم برای بلاگفا,قالب بلاگفا مذهبی,قالب امام حسین (ع),قالب وبلاگ پیشواز محرم,قالب وبلاگ,قالب مذهبی وبلاگ

دیدگاه خود را ارسال کنید
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات متنی
|| خرید تبلیغات متنی
قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید | آوازک rss ارتباط با ما