کافه جوک

اس ام اس

ایجاد وبلاگ

ثبت دامنه

عطر خدا

کانکس

انجمن وبلاگ نویسان

آمارگیر وبلاگ یکی از پر کاربردی ترین ابزار های رایگانی هست که به شما کمک میکند تا براحتی از تعداد افراد آنلاینی که در واحد زمان از وب سایت شما دیدن میکنند آمار دقیقی داشته باشید و براحتی بتوانید روند رو به رشد وب سایت خود را از طریق آمار بازدید روزانه خود مورد ارزیابی قرار دهید.


state آمارگیر وبلاگ رایگان پیشرفته و دقیق

با توجه به پیشرفت های سریع اینترنت و تغییرات روز افزون در دنیای مجازی تمامی کاربران وب نویس پیوسته به دنبال افزایش آمار وب سایت خود بوده و بدنبال رفع مشکلات احتمالی که موجب عدم موفقیت وب سایتشان شده است هستند و آمارگیر وبلاگ برای اطلاعات کافی در این زمینه بسیار مفید واقع میشود.

با استفاده از آمارگیر وبلاگ میتوانید در وبلاگ و یا سایتتان مشخصات آماری سایت خود را که شامل ( بازديد امروز – بازديد دیروز – افراد آنلاین – بازديد ماه – بازديد سال – بازديد كل ) را به نمایش بگذارید.

شما از این قسمت میتونید آمارگیر وبلاگ پیشرفته و زیبایی را ساخته و به امکانات وبلاگ خود اضافه کنید.

این آمارگیر وبلاگ نیازی به عضویت ندارد و برای دریافت کد آمارگیر وبلاگ مخصوص وبلاگ خود تنها کافیست آدرس وب سایت خود را در کادر مشخص شده وارد کنید و رنگ متن ها ، رنک لبه های نمایشگر و پس زمینه آمار گیر را با توجه سلیقه خود و رنگ بندی قالب وب سایت خود انتخاب کنید و کد آمارگیر وبلاگ مخصوص خود را بسازید.

کد آمارگیر وبلاگ در دو طرح دلخواه برای شما ساخته میشود که بنا به سلیقه خود از کد مورد نظر استفاده کنید.

برای دریافت آمارگیر وبلاگ کافیست مراحل زیر را برای ساخت کد آمارگیر وبلاگ دلخواه انجام داده و سپس دکمه “ساخت و دریافت کد” را بزنید تا کد شما ساخته شود.

توجه داشته باشید که برای ساخت کد آمارگیر وبلاگ وارد کردن آدرس وبسایت شما الزامی است و در غیر این صورت کد برای شما ناموفق ساخته میشود.

جهت قرار دادن کد آمارگیر وبلاگ از این بخش کمک بگیرید.